W zakładce przepisy znajdziesz 9 wyjątkowych receptur wraz ze zdjęciami gotowych dań przygotowanych przez szefów kuchni jednych z najlepszych hoteli w Polsce. Artur Grajber z hotelu Sheraton pokaże Ci kilka doskonałych sposobów podania Kaczki Orientalnej, natomiast Artur Dzierzbicki z hotelu Dana zaprezentuje Ci jak wspaniale można przyrządzić Kaczkę Tradycyjną.

W zakładce katalog jest pełen asortyment produktów oferowanych przez PD Sztuder. Dowiesz się z niego jak wyglądają opakowania i jaka jest ich gramatura. Poznasz produkty oferowane w sprzedaży detalicznej i przeznaczone do wykorzystania w gastronomii. Mamy nadzieję, że w tej zakładce znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, które ułatwią Ci współpracę z naszą firmą.

W zakładce zdjęcia umieściliśmy 13 profesjonalnych fotografii potraw przygotowanych z produktów PD Sztuder. Możesz je wykorzystać na swojej stronie www, karcie menu lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Bardzo ważna jest dla nas dbałość o nasz wizerunek, dlatego w zakładce logotyp zamieszczony jest znak firmowy PD Sztuder w formie, w której byśmy chcieli, aby był prezentowany. Znajdziesz tam pliki poglądowe jak i profesjonalne do zastosowań w poligrafii czy stronach www.
Przepisy
Zdjęcia
Katalog produktów
Logotyp